Szerda, 2018-November-21, 13:40:00
Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2014 » Április » 14 » Egy negyed koncentrált játék elég volt a győzelemhez!
20:37:37
Egy negyed koncentrált játék elég volt a győzelemhez!

Rövid idő telt el, hogy itt játszottunk  Kaposváron! Most is a három pontért jöttünk!

Előző mérkőzésünket megnyertük, de nem játszottunk jól! Nagyon sok gólt kaptunk! Megbeszélésen külön felhívtam a csapat figyelmet, hogy nagyon figyeljünk oda a védekezésre, mert 11 kapot góllal nem nagyon lehet mérkőzést nyerni!

Elkezdődött a mérkőzés és mintha nem is a fiaim játszottak volna! Rossz passzok, pontatlan lövések, két lefordulásból kapot gól! Végeredmény 3:2-es kaposvári vezetés!!!

A szünetben kis fejmosásban volt része a csapatnak!  A második negyedet 2:0 - ra nyertük, de a nagy szünetet követő harmadik negyedben le hengereltük a hazai csapatot!

6:1-re nyertük meg ezt a játékrészt, és tulajdonképpen a mérkőzést is! Meg említeném Utassy Péter játékát! Végre azt a játékot hozta amit el várok tőle! Sokkal több van még benned Peti! Csak el kellene hinned! Így tovább!

Nem tudok viszont szó nélkül elmenni két játékos, már hetek óta tartó passzív, alibiző, játéka mellet! Akikről szó van nincsenek tisztában azzal, hogy a társaik felnéznek rájuk,  tisztelik őket! Mérkőzésen azt lesik mikor tudják helyzetbe hozni őket! Úgy gondolom ezt a megtisztelő figyelmet sokkal jobb, és alázatos játékkal kell viszonozni! - Mindenki felé!

Gratulálok a csapatomnak a meggyőző két negyedért! Az egész mérkőzésen így kellene játszani! Sokkal előrébb tartanánk! Havas Mátenak pedig csak annyit szeretetnék mondani! Szed össze magad! Fejezd be a linkeskedést mert nem jó úton jársz!

Kis István Edző

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 356 | Hozzáadta:: Admin | Helyezés: 0.0/0