Szerda, 2020-Augusztus-05, 14:14:36
Üdvözöllek Vendég

Főoldal » Anyag-archívum
« 1 2 3 4 5 ... 54 55 »

Vasárnap kora délután az UVSE csapatát fogadtuk a Kőér utcai katlanba! Tudtuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés fogunk játszani a korosztály legerősebb csapata ellen! Ezt a tényt már az első negyedben megtapasztalhattuk! Védekezésben elváltási hibákat követtünk el! Támadásaink veszélytelenek voltak! Nem tudtunk mit kezdeni a rendkívül keményen, de sportszerűen védekező "Lilák" ellen! Túlzottan tartottunk ellenfelünktől! Sajnos ilyen görcsösen, önbizalom nélkül nem lehet játszani! Mérkőzést nyerni! Tanulnunk kell ebből a mérkőzésből! Edzéseken jobban oda kell tenni magát mindenkinek! Van miben fejlődnünk! Ezt most meg tapasztalhattuk saját bőrünkön! Gratulálok az UVSE-nek a győzelemhez! A visszavágón jobban oda tesszük  magunkat! Ezt ígérhetem! Hajrá Honvéd!

"A tisztán látás véget! A csapat edzője jelen pillanatban  én vagyok! Az én feladatom a csapat felkészítése a legjobb tudásommal, felkészültségemmel! Én állítom össze a csapatot, én mondom meg ki játszik, és ki nem! Természetesen minden mérkőzésre az általam vélt  legjobb csapatot küldöm pályára! Ezért a felelősség is az enyém! "A siker a csapaté a kudarc az edzőé!"

MVLSZ Fiú Serdülő OB. Kőér utca, 2014.11.16 - 14:00

Honvéd Utánpótlás VKSE - UVSE VSM

4 (1-4, 1-6, 0-4, 2-3) 17

Játékvezető - Horváth Csaba - Rubos Károly

Ellenőr - Pék Gyula, Időmérő - Nagy Norbert,

Titkár - Derekasné Domonkod Szilvia

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 622 | Hozzáadta: KisIstvan | Dátum: 2014-November-18 | Hozzászólások (0)

MVLSZ Fiú Gyermek OB. Kőér utca, 2014.11.16 - 12:45

9 (2-5, 3-3, 2-5, 2-3) 16

Játékvezető - Horváth Csaba

Ellenőr - Pék Gyula, Időmérő - Rubos Károly, Titkár - Derekasné Domonkod Szilvia

Ellenőr - Pék Gyula, Időmérő - Nagy Norbert, Titkár - Derekasné Domonkod Szilvia

MVLSZ Fiú Ifjúsági OB. Kőér utca, 2014.11.16 - 15:15

10 (2-3, 3-2, 4-4, 1-7) 16

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 487 | Hozzáadta: Admin | Dátum: 2014-November-15 | Hozzászólások (0)

Vasárnap kora délután a szombathelyi aligátorok csapatával mértük össze tudásunkat. A szombathelyi városi uszodában! Az első két negyed kiegyenlített küzdelmet hozott! Nagyszünetre 4:4 döntetlennel vonultak a csapatok! A harmadik negyed igazi rémálom volt! Védekezésben! Mit beszélek NEM VOLT VÉDEKEZÉS!!! Banálisnál, banálisabb hibákat követtünk el! Ehhez hasonló hibákat budapesti c bajnokságban láttam utoljára! Természetesen az akkori ellenfeleink követték el! Ezzel a katasztrofális játékkal amit a harmadik negyedben produkáltunk! El is vesztettük a mérkőzést! Gratulálok az Aligátoroknak! Jobban akarták a győzelmet!!! Megérdemelten tartották otthon az értékes három pontot! Egy biztos "Egy csapat, egy akarat most kell, hogy a szívedet add" a mai mérkőzésen kiváló indulónk  egy pontban sem teljesült! Le kell vonni a konzekvenciát! Egy, két dolgot át kell értékelni a jövőre nézve!

MVLSZ Fiú Serdülő Országos Bajnokság - "A" csoport - 6. forduló, Szombathely - 2014. nov. 2. 14:00

12 (5-0, 0-2, 4-1, 3-1) 4

Ellenőr - Erdős László, Időmérő - Ács Tímea, Titkár - Valastyánné Horváth Viktória

MVLSZ Fiú Gyermek Országos Bajnokság - "A" csoport - 6. forduló, Szombathely - 2014. nov. 2. 15:15

10 (2-3, 2-2, 4-4, 2-2) 11

MVLSZ Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság - "A" csoport - 6. forduló, Szombathely - 2014. nov. 2. 16:30

4 (1-4, 0-3, 0-3, 3-4) 14

Az októberi forradalom délelőttjén a Vasas csapatát fogadtuk a Kőér utcai katlanban! Tudtuk nagyon kemény mérkőzés elé nézünk! Így is történt! Óriási taktikai harcnak voltak tanúi a szép számmal kilátogató szurkolók, szülők! Egy gól itt, egy gól ott! Nem bírt egymással a két csapat! Ezt jól mutatja, hogy a rendes játékrész 5:5 ös döntetlennel zárult! Következtek az 5 méteresek. Sajnos játékosaim nem bírták a nagy felelősséget! Így a Vasas nyerte ezt a nem mindennapi küzdelmes mérkőzést! A vereség ellenére nagy - nagy gratuláció a csapatomnak! Óriásit küzdöttetek, egytől egyig! Férfi munka volt!

MVLSZ Fiú Serdülő OB - 2014-10-23 12:30 - Kőér utca

6 (1-0, 2-1, 0-3, 2-1, 0-0, 0-0, 1-3) 8

Játékvezető - Petik András - Csizmadia Zsolt

Időmérő - Bernárd Zita, Titkár - Marnitz Márk Bence,

Ellenőr - Kosztolánczy György

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 572 | Hozzáadta: KisIstvan | Dátum: 2014-Október-24 | Hozzászólások (0)

Nagyobb gólarányú győzelem volt a mérkőzésben! Nagyon jól kezdtük a mérkőzést! Szinte hiba nélkül védekeztünk! Az egri "vitézek" nem tudtak át jönni a félpályán! Kapusaink remekül védték "várunkat"! Támadásainkat  a megbeszéltek alapján fegyelmezetten játszottuk végig! Öröm volt nézni tanítványaimat! A mérkőzést elejétől fogva nagyon komolyan vették a fiúk egytől-egyig! A félidőben magabiztosan 7:2 re vezettünk! De a Helyzeteink alapján akar 12:2 is igazságos lett volna!!! Igen ha a volna nem lenne ott!!! Hiába alakítottunk ki szebbnél-szebb helyzeteket!!! A befejezést el szórakoztuk! Szó szerint! Javítanunk kell a befejezéséseink jobb kihasználása terén! Nem engedhetjük meg magunknak! Hogy pl, 11:3, 8:0, lövő statisztikával zárjuk a mérkőzést!!! Gratulálok a csapatnak! Örülök a győzelemnek! Nagy dolog Egerben győzni ! A törököknek nem sikerült! :)

MVLSZ Fiú Serdülő OB - 2014-10-19 12:30 - Bitskey Aladár uszoda Eger

ZF Eger - Honvéd Utánpótlás VKSE

8 (2-4, 0-3, 3-2, 3-1) 10

Játékvezető - Rubos Károly - Bors László

Időmérő - Lőrincz II: József Titkár - Gaál Lóránd, Ellenőr - Erdős László

A mai mérkőzésen bebizonyította a csapat, hogy akarattal, alázattal játszva eredményesek tudunk lenni! Első negyedtől mi irányítottuk a mérkőzést! 2:0 vezettünk két akció góllal! Sajnos kihagytunk egy 5 méteres! Így 3:0 helyett 2:1- re módosult az eredmény! Rendre dolgoztuk ki helyzeteinket, de a a játék sava borsa a GÓL nem jött össze! A fradisták viszont kihasználtak hibáinkat, és mindig tudtak egyenlíteni! Egy kis pálya lejtés volt a mai nap, főleg az első két negyedben! A nagy szünetben 9:6-os kiállítási arány volt! Nem a mi javunkra! Hazai pályán játszottunk! A csapat viszont ettől csak jobban felpaprikázódott! Remekül védekeztünk emberhátrányban! 11-4 mutató jónak mondható! Az utolsó negyedet egy gólos előnnyel 8:7 kezdtük! Kétszer is eltudtunk menni két góllal! Ez mindenképpen mutatja!  Jó erőben van a csapat! Mindenki játszott! Egy csapat egy akarat érvényesült! Végül de nem utolsó sorban kiemelném Baski Bálint játékát! Egyszerűen tarthatatlan volt centeren! Szó szerint emberrel együtt lőtte be a labdát a kapuba! Vad Levente három hetes kényszer pihenő után tért vissza! Örülünk ő is oda tette magát! Fontos gólokat lőtt! A sérülés sajnos azért még érződött játékán! Szép volt Bálint, és Levente ezt várom, és várja a csapat úgy gondolom joggal tőletek! De a legfontosabb! Gratulálok a csapatnak! Csak ilyen akarattal, és alázattal lehet mérkőzéseket nyerni! Hajrá Honvéd!

U:I: A mai mérkőzésen hiányzott két meghatározó játékos! Duchaj Xavér már három hete bajlódik váll sérülésével, Magyar Mátyást ágynak döntötte a fránya hasmenéses, lázas járvány! Várunk mindkettőtöket mihamarabb vissza!

MVLSZ Fiú Serdülő OB. 3. forduló - 2014-10-12 - 12:30 - Kőér utcai uszoda

Honvéd Utánpótlás VKSE - FTC Vízilabda Utánpótlás

10 (4-3, 1-3, 3-1, 2-2) 9

Játékvezető - Mucskai Péter - Nóvé Gyula, Időmérő - Fábri József

Titkár - Miklósfalvi Éva, Ellenőr - Németh Attila

Ez sajnos nem mondható el a vasárnapi KSI csapata ellen játszott mérkőzésünkről! Az sem mentség, hogy öt játékos betegség miatt nem állt a csapat rendelkezésére! A csapatból hiányzott a küzdeni akarás, az alázat! Amit megbeszéltük a találkozó előtt abból szinte semmit nem tartottunk be! Rossz passzokat adtunk, lefordulásból, és akcióból sok gólt kaptunk! Ki lehet kapni! Nem mondom, hogy nem! De vereség, és vereség között is nagy különbség van! A vasárnapi mérkőzésünk nagyon csúfos  megalázó vereség volt! Gratulálok a KSI csapatának a néhol szemet gyönyörködtető játékhoz! Tanulnunk kell minden hibából! Ebből is! "Egy csapat egy akarat" nem csak hangoztatni kell, hanem az idézet fényében kell játszani! Bármi áron! És ha valaki járó beteg mert fáj a válla, lába. Ezért nem tud játszani! Attól a csapat, és én is joggal elvárom, hogy megnézze a csapata mérkőzését!  De nem hittem volna, hogy emlékeztetni kell bárkit  is erre a kézenfekvő tényre! Tévedtem!

14 (2-4, 3-1, 5-4, 4-4) 13

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 583 | Hozzáadta: Admin | Dátum: 2014-Szeptember-27 | Hozzászólások (0)