Szombat, 2021-Szeptember-25, 20:37:35
Üdvözöllek Vendég






Sanghaji Vb-MENETREND (hölgyek)


A csoport
Hollandia, USA, Kazahsztán, MAGYARORSZÁG

B csoport
Ausztrália, Kanada, Üzbegisztán, Új-Zéland

C csoport
Oroszország, Görögország, Spanyolország, Brazilia

D csoport
Olaszország, Kína, Kuba, Dél-Afrika

A Vb programja:
Július 17.
9:30 (3:30) Hollandia – USA

07 : 07

10:50 (4:50) Kazahsztán – Magyarország

06: 21

12:10 (6:10) Ausztrália – Kanada

07: 10

13:30 (7:30) Új-Zéland – Üzbegisztán

19: 06

15:00 (9:00) Brazília – Oroszország

04: 15

16:20 (10:20) Dél-Afrika – Kína

10: 09

17:40 (11:40) Görögország – Spanyolország

12: 04

19:00 (13:00) Olaszország – Kuba

05:22


Július 19.
9:30 (3:30) Üzbegisztán - Kanada
10:50 (4:50) Ausztrália – Új-Zéland
12:10 (6:10) Spanyolország - Oroszország
13:30 (7:30) Brazília - Görögország
17:00 (11:00) Kína - Kuba
18:20 (12:10) Olaszország – Dél-Afrika
19:40 (13:40) Magyarország - USA
21:00 (15:00) Hollandia - Kazahsztán

Július 21.
9:30 (3:30) Brazília – Spanyolország
10:50 (4:50) Görögország – Oroszország
12:10 (6:10) Dél-Afrika – Kuba
13:30 (7:30) Hollandia – Magyarország
17:00 (11:00) Olaszország – Kína
18:20 (12:10) Kazahsztán – USA
19:40 (13:40) Ausztrália – Üzbegisztán
21:00 (15:00) Új-Zéland – Kanada

Július 23.
25. mérkőzés 9:30 (3:30) A4 – B4
26. mérkőzés 10:50 (4:50) C4 – D4
27. mérkőzés 12:10 (6:10) A2 – B3
28. mérkőzés 15:30 (7:30) A3 – B2
29. mérkőzés 16:50 (10:50) C2 – D3
30. mérkőzés (15:00)C3 – D2

Július 25.
31. mérkőzés 8:40 (2:40) 25V. – 26V
32. mérkőzés 10:00 (4:00) 25Gy. – 26Gy.
33. 11:20 (5:20) 27V. – 29V.
34. 12:40 (6:40) 28V. – 30V.
35. 14:00 (8:00) A1 – 29 Gy.
36. 15:20 (9:20) B1 – 30 Gy.
37. 16:40 (10:40) C1 – 27Gy.
38. 21:00 (15:00) D1 – 28 Gy.

Július 27.
39. 9:30 (3:30) 33V. – 34V.
40 10:50 (4:50) 33Gy – 34 Gy.
41. 12:10 (6:10) 35V. – 36V.
42. 15:30 (9:30)37V. – 38V.
43. 16:50 (10:50) 35Gy. – 36 Gy.
44. 21:00 (15:00) 37 Gy. – 38 Gy.

Július 29.
45. 9:30 (3:30) 41V. – 42Gy. (7./8. Helyért)
46. 10:55 (4:55) 41Gy. – 42Gy (5./6. Helyért)
47. 16:00 (10:00) 43V – 44V (bronzmérkőzés)
48. 21:00 15:00 43Gy. – 44Gy. (döntő)
A fejezet kategóriái
Más hírek [84]
Névnaposaink! [19]
Szülinaposaink [57]
Bajnokiságok hírei [9]
MVLSZ Fiú Országos Bajnokság [70]
BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság [21]
Edzések [47]
Honvéd Vízilabda hírei: [53]
Határtalan vízilabdaliga [1]
Kupa Hírek [12]
Új képek a galériában! [5]
Válogatott hírek [25]
Videóink gyüjteménye [37]
Fofóink! [7]
Edzések [30]
Bp.'98 Bajnokság [2]
Bp.'99 Bajnokság: [63]
MVLSZ Fiú Serdülő Országos Bajnokság [1]
Belépés

Keresés
A csatornák kategóriái
Barátaink:
  • Ingyenes honlap létrehozása
  • uCoz közösségi fórum
  • Ingyenes online játékok
  • Oktatóvideók
  • A legjobb uCoz-os weboldalak
  • Statisztika

    Online összesen: 1
    Vendégek: 1
    Felhasználók: 0
    Copyright RogályApu © 2021 |